Domov Oznamy
Pozvánka na celoškolské RZ PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Pozývame Vás na celoškolské stretnutie rodičov žiakov školy, ktoré sa uskutoční 29. mája 2018 o 16:30 hod. v počítačovej miestnosti. V programe budú informácie, ktoré sa týkajú úspešného ukončenia školského roka 2017/2018. V prípade, že sa stretnutia nemôžete zúčastniť, kontaktujte triednu učiteľku ( po stretnutí, nie pred ), ktorá Vám zhrnie všetky informácie.

Pomôžte získať Športovú akadémiu Mateja Tótha hlasovaním na našej škole PDF Tlačiť E-mail

sporova akademia MT1
Vážení rodičia a priatelia školy!
Zapojili sme sa do projektu O2 Dobrá vec. Pomôžte nám bezplatne získať školených trénerov, ktorí sa budú žiakom rok venovať a zdokonaľovať ich športové schopnosti.Potrebujete len chvíľku denne ( hlasujeme každý deň), počas ktorej navštívite
stránku_https://www.dobravec.o2.sk/o2-sportova-akademia-mateja-totha/3193_a dáte nám hlas. Súťaž trvá do 29.júna 2018.Hlasovať môže každý, kto má prístup na internet ( mobil, počítač).
Ďakujeme za ochotu a spoluprácu!

Oznámenie o zápise detí do 1. ročníka 2018 PDF Tlačiť E-mail

V súlade s§ 20 ods. 2 až 4 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon ) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov sa v našej škole dňa

11. apríla 2018

uskutoční

ZÁPIS DETÍ DO 1. ROČNÍKA

pre školský rok 2018/2019. Na plnenie povinnej školskej je potrebné zapísať dieťa, ktoré dovŕšilo 6 rokov pred začiatkom školského roka.
Zápis detí sa uskutoční v spolupráci s pedagógmi Materskej školy, Jamník 185 v dopoludňajších hodinách, kedy dieťa absolvuje test školskej zrelosti pod dohľadom pedagóga ZŠ. V popoludňajších hodinách v čase od 15:00 hod. do 17:00 hod. budú individuálne konzultácie s rodičmi a zapísanými deťmi o zvládnutí testov.
K overeniu osobných údajov doniesť RODNÝ LIST DIEŤAŤA!
Dieťa si na zápis zoberie pastelky a ceruzu . Poplatok (20 €) za pracovné zošity nehradené MŠVVaŠ SR a detský časopis zákonný zástupca uhradí v popoludňajších hodinách.
Zápis do prvého ročníka trvá podľa školského zákona od 1. apríla do 30. apríla 2018, preto je možné prísť a požiadať riaditeľstvo školy o zápis aj v iný, ako stanovený termín zápisu. Týka sa to najmä žiakov z iných obcí alebo neúčasť zo zdravotných či iných dôvodov. Na otázky týkajúce sa zápisu radi odpovieme na tel. čísle 053/4492110 alebo písomne na e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

2. riaditeľské voľno PDF Tlačiť E-mail

Oznamujeme rodičom, že dňa 28. marca 2018 ( streda ) bude žiakom z organizačných dôvodov udelené riaditeľské voľno. Od 29. marca 2018 do 3. apríla 2018 sú veľkonočné prázdniny. Nástup do školy 4. apríla 2018.

Rodičia čítajú deťom PDF Tlačiť E-mail

V dňoch 20. - 22. marca 2018 bude realizované podujatie RODIČIA ČÍTAJÚ DEŤOM. Prihlásení rodičia ( odvahu nabrali iba mamičky ) budú v popoludňajších hodinách od 13:00 hod. čítať rozprávku Palček, úryvok z knihy Gabriely Futovej Nezblázni sa, mamička, dramatizované príbehy Labutie jazero a Hrnček, var. Po prečítaní budú žiaci pokračovať tvorivými aktivitami so zameraním na kreativitu, environmentálnu výchovu a osobnostný rozvoj.
Tešíme sa na spoluprácu, ktorá nás veľmi teší!

Individuálne pohovory 2018 - 1. polrok PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Dňa 22. januára 2018 ( pondelok ) sa v čase od 13:30 hod. do 16:30 hod. budú konať individuálne pohovory s triednymi učiteľkami o výchovno-vzdelávacích výsledkoch Vašich detí za 1. polrok šk. roka 2017/2018. Nakoľko sa blíži polročné hodnotenie, je potrebné porozprávať o tom, v čom sú žiaci úspešní a v čom by mali pridať.

Fašiangový karneval 2018 PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia, milé deti!
Srdečne Vás pozývame na fašiangový karneval, ktorý sa bude konať 20.januára 2018 ( sobota ) od 15:00 hod. v sále OTJ Jamník. Chystajte masky, dobrú náladu a zoberte so sebou celú rodinu. Tešíme sa na Vás!

Vianočný pozdrav PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Blížia sa vianočné sviatky a zároveň koniec kalendárneho roka 2018. Kolektív zamestnancov ZŠ Jamník Vám v novom roku želá 528 600 minút šťastia, 8 760 hodín lásky, 365 dní úspechu a 12 mesiacov zdravia. Nech Vám nechýba úsmev na tvári, pokoj v duši a radosť vo Vašich domovoch. Ďakujeme za dôveru a pochopenie. Štastné a veseléééééééé!

pozdrav-1500

Mikuláš s vianočným programom PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia i široká verejnosť obce!
Dovoľte nám, aby sme Vás pozvali privítať sv.Mikuláša, ktorý našou obcou prejde dňa 6.decembra 2017 ( v stredu ). My, žiaci základnej školy, chystáme vianočné vystúpenie pod holým mrazivým nebom, ktoré chceme ukázať tomuto dobrodincovi, mamke, ockovi, babke, dedkovi...a teda všetkým, ktorí prídu pred obecný úrad o 16:00 hod.
STE SRDEČNE VÍTANÍ!

Zážitková hudobná výchova PDF Tlačiť E-mail

Dňa 18. októbra 2017 sa žiaci zúčastnia exkurzie v Markušovskom kaštieli a Dardanelách, kde ich okrem prehliadky čaká aj výstava s názvom Keď drevo spieva, ktorá je spojená s hudobnými ukážkami na hudobných nástrojoch, hrou pexeso a malým kvízom, tvorivou dieľňou a prednáškou na tému Spoznaj ľudové hudobné nástroje a ich výrobcov na Spiši.
Odchádzame o 10:00 hod. Žiaci zjedia desiatu v škole tesne pred odchodom. Na obed sa vrátime.

<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>