Domov Oznamy
1. riaditeľské voľno 2018/2019 PDF Tlačiť E-mail

Oznamujeme Vám, že dňa_19. októbra 2018 ( piatok )_bude žiakom udelené RIADITEĽSKÉ VOĽNO. Dôvodom je účasť pedagogických zamestnancov na okresnom metodickom dni organizovaným Spoločným školským úradom v Smižanoch a Oddelením školstva v Spišskej Novej Vsi.

Informácie z celoškolského stretnutia rodičov - 26.9.2018 PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Informácie, ktorým sme sa venovali na celoškolskom stretnutí rodičov dňa 26. septembra 2018 nájdete v prezentácii na našej stránke. Potrebné hľadať na lište DOKUMENTY - PREZENTÁCIE.

Regionálna výchova v susednej obci PDF Tlačiť E-mail

V dňoch 1. až 3. októbra 2018 sa žiaci školy zúčastnia exkurzie vytvorenej ľudovej izby v Domaňovciach, ktorá zobrazuje život ľudí v minulosti. 2. ročník v pondelok, 1. a 4. ročník v utorok a 3. ročník v stredu. Doprava autobusovým spojom.

Celoškolské stretnutie rodičov - pozvánka PDF Tlačiť E-mail

Pozývame Vás na celoškolské stretnutie rodičov, ktoré sa uskutoční 26. septembra 2018 o 16:30 hod. v počítačovej miestnosti. Po jeho skončení informácie v triedach s triednymi učiteľkami.

Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019 PDF Tlačiť E-mail

Milí žiaci, vážení rodičia!
64 dní užívania voľna, dovoleniek a dlhého ranného spánku sa blížia do finále. Letné prázdniny odovzdávajú štafetu povinnostiam, chladnejším dňom a pravidelnému režimu školáka. Brány našej škoy sa slávnostne otvoria dňa 3. septembra 2018 o_8:30 hod. Po krátkych príhovoroch sa v triedach školáci dozvedia organizačné pokyny na prvý školský týždeň. DONIESŤ PRÁZDNU ŠKOLSKÚ TAŠKU!
TEŠÍ SA NA VÁS KOLEKTÍV ZŠ JAMNÍK 184!

Prieskum

Páči sa Vám naša nová stránka?