Domov Oznamy
Slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018 PDF Tlačiť E-mail

Slávnostné ukončenie školského roka 2017/2018 sa uskutoční 29. júna 2018 ( piatok) od 8:30 hod. do 9:30 hod.v priestoroch školskej chodby a následne v triedach. Doniesť so sebou obal na vysvedčenie.

Oznámenie vedúcej školskej jedálne PDF Tlačiť E-mail

Vedúca školskej jedálne oznamuje, že je potrebné obratom nahlásiť záujem o stravu v posledný deň t.j. 29.júna 2018 ( deň odovzdávania vysvedčenia). Ak sa rodič neozve, automaticky bude jeho dieťa odhlásené.

Školský výlet 2018 - oznam PDF Tlačiť E-mail

Dňa 12.júna 2018 sa žiaci zúčastnia školského výletu. Stretnutie v škole o 7:20 hod. Odchod autobusom o 7:30 hod. Zobrať dostatok pitia, jedlo, vhodné oblečenie na teplý deň i na prezlečenie v prípade dažďa, pršiplášť, šiltovku alebo klobúk, vreckové v malej peňaženke. Neodporúčame čokolády a potraviny, ktoré sa na slnku kazia a topia. Pribaliť hygienické vreckovky ( vlhčené obrúsky ).

Informácia - školské stravovanie PDF Tlačiť E-mail

Dňa_07. júna 2018 nebude zabezpečený obed v škole. Pani kuchárky idú na školský výlet s deťmi MŠ Jamník. Doniesť silnejšiu desiatu resp. náhradu obeda.

Pozvánka na celoškolské RZ PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Pozývame Vás na celoškolské stretnutie rodičov žiakov školy, ktoré sa uskutoční 29. mája 2018 o 16:30 hod. v počítačovej miestnosti. V programe budú informácie, ktoré sa týkajú úspešného ukončenia školského roka 2017/2018. V prípade, že sa stretnutia nemôžete zúčastniť, kontaktujte triednu učiteľku ( po stretnutí, nie pred ), ktorá Vám zhrnie všetky informácie.

Pomôžte získať Športovú akadémiu Mateja Tótha hlasovaním na našej škole PDF Tlačiť E-mail

sporova akademia MT1
Vážení rodičia a priatelia školy!
Zapojili sme sa do projektu O2 Dobrá vec. Pomôžte nám bezplatne získať školených trénerov, ktorí sa budú žiakom rok venovať a zdokonaľovať ich športové schopnosti.Potrebujete len chvíľku denne ( hlasujeme každý deň), počas ktorej navštívite
stránku_https://www.dobravec.o2.sk/o2-sportova-akademia-mateja-totha/3193_a dáte nám hlas. Súťaž trvá do 29.júna 2018.Hlasovať môže každý, kto má prístup na internet ( mobil, počítač).
Ďakujeme za ochotu a spoluprácu!

Oznámenie o zápise detí do 1. ročníka 2018 PDF Tlačiť E-mail

V súlade s§ 20 ods. 2 až 4 zákona č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní ( školský zákon ) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov sa v našej škole dňa

11. apríla 2018

uskutoční

ZÁPIS DETÍ DO 1. ROČNÍKA

pre školský rok 2018/2019. Na plnenie povinnej školskej je potrebné zapísať dieťa, ktoré dovŕšilo 6 rokov pred začiatkom školského roka.
Zápis detí sa uskutoční v spolupráci s pedagógmi Materskej školy, Jamník 185 v dopoludňajších hodinách, kedy dieťa absolvuje test školskej zrelosti pod dohľadom pedagóga ZŠ. V popoludňajších hodinách v čase od 15:00 hod. do 17:00 hod. budú individuálne konzultácie s rodičmi a zapísanými deťmi o zvládnutí testov.
K overeniu osobných údajov doniesť RODNÝ LIST DIEŤAŤA!
Dieťa si na zápis zoberie pastelky a ceruzu . Poplatok (20 €) za pracovné zošity nehradené MŠVVaŠ SR a detský časopis zákonný zástupca uhradí v popoludňajších hodinách.
Zápis do prvého ročníka trvá podľa školského zákona od 1. apríla do 30. apríla 2018, preto je možné prísť a požiadať riaditeľstvo školy o zápis aj v iný, ako stanovený termín zápisu. Týka sa to najmä žiakov z iných obcí alebo neúčasť zo zdravotných či iných dôvodov. Na otázky týkajúce sa zápisu radi odpovieme na tel. čísle 053/4492110 alebo písomne na e-mailovej adrese Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

2. riaditeľské voľno PDF Tlačiť E-mail

Oznamujeme rodičom, že dňa 28. marca 2018 ( streda ) bude žiakom z organizačných dôvodov udelené riaditeľské voľno. Od 29. marca 2018 do 3. apríla 2018 sú veľkonočné prázdniny. Nástup do školy 4. apríla 2018.

Rodičia čítajú deťom PDF Tlačiť E-mail

V dňoch 20. - 22. marca 2018 bude realizované podujatie RODIČIA ČÍTAJÚ DEŤOM. Prihlásení rodičia ( odvahu nabrali iba mamičky ) budú v popoludňajších hodinách od 13:00 hod. čítať rozprávku Palček, úryvok z knihy Gabriely Futovej Nezblázni sa, mamička, dramatizované príbehy Labutie jazero a Hrnček, var. Po prečítaní budú žiaci pokračovať tvorivými aktivitami so zameraním na kreativitu, environmentálnu výchovu a osobnostný rozvoj.
Tešíme sa na spoluprácu, ktorá nás veľmi teší!

Individuálne pohovory 2018 - 1. polrok PDF Tlačiť E-mail

Vážení rodičia!
Dňa 22. januára 2018 ( pondelok ) sa v čase od 13:30 hod. do 16:30 hod. budú konať individuálne pohovory s triednymi učiteľkami o výchovno-vzdelávacích výsledkoch Vašich detí za 1. polrok šk. roka 2017/2018. Nakoľko sa blíži polročné hodnotenie, je potrebné porozprávať o tom, v čom sú žiaci úspešní a v čom by mali pridať.

<< Začiatok < Dozadu 1 2 Dopredu > Koniec >>